REK. ZARIADENIA

Zariadenia len pre našich klientov s atraktívnym prírodným okolím.

 

Rekreačné stredisko Mladá Hora - Sebechleby

Nachádza sa cca 2 km od obce Sebechleby, v ekologicky čistom prostredí zmiešaných lesov na okraji CHKO Štiavnické vrchy. V blízkom okolí je viničná chatková osada a vodná nádrž.

UBYTOVANIE: kategória - turistická ubytovňa. V hlavnej budove je kapacita 54 osôb (3, 4, 5-lôžkové izby + prístelky 6), spoločné sociálne zariadenia na poschodiach, ordinácia, izolačka, spoločenská miestnosť, jedáleň - 60 miest + bufet s terasou.

CHATKY: 7 x 5 lôžok + sociálne zariadenia

V STREDISKU: vyhradený areál, ihriská - futbalové, volejbalové, basketbalové, vlastný bazén 12 x 13 m, malá domáca farma, preliezky, ohniská, ping-pongový stôl, stolný futbal.,…

 


 

Hotel Poniklec - Hronec

Hotel sa nachádza v centrálnej časti Osrblianskej doliny v nadmorskej výške 525 m., v Nízkych Tatrách, v časti Veporských vrchov, medzi obcami Hronec a Osrblie v okrese Brezno.

Ubytovanie: Hotel - centrálna dvojpodlažná budova s kapacitou 73 miest (+ 12 prísteliek) (dvojbunkové 2-3 lôžkové izby + apartmány s vlastnou kúpeľňou a WC, izba s izolačkou - zdravotník), s jedálňou - kapacita 85 miest (učebňa), 2 spoločenské miestnosti - kapacita 30+30 miest (učebne). 12 chatiek - zrubov s kúpeľňou a WC po 5 lôžok.

V stredisku: Areál vyhradený pre klientov, vlastné parkovisko, ohnisko s altánom, terasa, multifunkčné ihrisko, trávnaté plochy pre hry, basketbalové ihrisko (100m), TV prijímače, DVD, video, stolný tenis, billiard, bar - bufet.

Súbory na stiahnutie

Rozpis izieb - Poniklec PDF - dokument 123.45 kB

Rozpis izieb Sebechleby 33.79 kB